3 Niedziela Wielkiego Postu
03.03.2024r.
- 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.
- 2. Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo pasyjne, czyli Gorzkie Żale z rozważaniem Męki Pańskiej.
- 3. Spotkanie III Zakonu św. Franciszka we wtorek w Domu katechetycznym po wieczornej Mszy św. Zapraszam przynależących do wspólnoty jak i tych, którzy pragnęliby iść śladami św. Franciszka.
- 4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Zachęcam do modlitwy o nowe powołania.
- 5. W czwartek o godz. 16.00 spowiedź uczniów klas V i VI
- 6. W piątek o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci.
- 7. W piątek o godz. 17.15 - Droga Krzyżowa z modlitwami za zmarłych. Przypominamy, że wierni, którzy pobożnie odprawią Drogę Krzyżową mogą zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.
- 8. W piątek - objazd chorych dla zamieszkujących na Jesionowej, Dębowej, Granicznej, Akacjowej, Sportowej, Pogrzebieńskiej, Szkolnej i Potockiej. Zgłoszenia w zakrystii.
- 9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 15.00 udzielać będziemy sakramentu chrztu św. i błogosławić roczne dzieci. Dzieci prosimy zgłosić w kancelarii parafialnej, zaś nauka przed chrztem w sobotę po Mszy św.
- 10. Już za tydzień rozpoczynamy Rekolekcje Parafialne, które poprowadzi ojciec Robert Wawrzeniecki – oblat NMP. Prosimy o zapoznanie się z planem rekolekcji.
- 11. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na archidiecezję, azbiórka kopertowa odbędzie się 17 marca.
- 12. Zachęcamy do zakupienia „Gościa Niedzielnego”.
Pobierz jako PDF