20 LIPCA przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową ku czci św. Marii Magdaleny.
W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 sprawowaną za ++ Parafian i ++ Księży Proboszczów. Po Mszy pobłogosławimy tablicę pamiątkową upamiętniającą projektanta naszej świątyni - „Górnośląskiego Budowniczego Kościołów” - Paula Jackischa z okazji 200. rocznicy urodzin i odprawimy nabożeństwo za zmarłych. Prosimy przynieść znicze.
W niedzielę Suma Odpustowa sprawowana będzie o godz. 11.00. Na Sumę odpustową zapraszamy wszystkich Parafian, a także WSZYSTKIE Poczty Sztandarowe, dzieci do sypania kwiatków, górników w strojach galowych do niesienia baldachimu. Uroczyste Nieszpory odpustowe odprawimy o godz. 15.00. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. senior prałat Stanisław Puchała.