W NIEDZIELĘ I UROCZYSTOŚCI:
Godz.: Sobota: 17.00, Niedziela: 7.30, 8.45 (Grabówka), 10.00, 15.30

W DNI POWSZEDNIE:
Godz.: Poniedziałek, Środa, Piątek - 7.00,
            Wtorek, Czwartek - 17.00

SPOWIEDŹ:
Poniedziałek-Piątek
- 30 min przed Mszą Św.
Sobota - 16.00-17.00
Niedziela i Święta - 7.00-7.30 

 Od 25 maja  wznawiamy przyjmowanie w kancelarii parafialnej o określonych porach:

środa: 8:00 – 9,00;

czwartek: PO WIERCZORNEJ MSZY ŚW.

Jednak apelujemy, by zgłaszać się osobiście jedynie w sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki.

Adres:
ul. Pogrzebieńska 2
44-360 Lubomia
tel. 32 451 62 11 ,

e-mail:

Numer konta:
18 8469 0009 0012 5224 2000 0001 dopisek : darowizna na cele kultu religijnego

SŁUŻBA MINISTRANTÓW

 SŁUŻBY NIEDZIELNE

 

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

GRUPA IV

GRUPA V - GRABÓWKA

Darocha Dominik

Szuba Kamil

Kalisz Bartek

Bajer Mateusz

Glenc Kamil

Tomanek Max

Napiórkowski Dawid

Franiczek Adam

Bajer Sebastian

Siedlarz Bartek

Lenard Artur

Kolorz Michał

Golus Bartek

Chechelski Jakub

Siedlarz Piotr

Lenard Szymon

Krzyżok Gabryś

Proksz Łukasz

Rączka Dominik

Szulc Karol

Palenga Mateusz

Dankowiak Błażej

Kołek Max

Jęczmionka Mateusz

 

Bugla Sajmon

Szyra Igor

Kołek Jakub

Szulc Oliwer

 

Porwoł Jakub

Kampka Mateusz

 

Kalisz Kacper

 

NA GRABÓWCE W NIEDZIELĘ Służy V grupa z Grabówki (Glenc Kamil, Siedlarz Bartek, Siedlarz Piotr, Szulc Karol)

 

1.12

8.12

15.12

22.12

 

 

 

 

 

 

 

Sobota - 17.00

I

IV

III

II

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela - 7.30

I

IV

III

II

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela 8.45 (Grabówka)

 

Niedziela - 10.00

II, III

I, II

IV, I

III, IV

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela - 15.00 i 15.30

IV

III

II

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SŁUŻBY TYGODNIOWE

 

PONIEDZIAŁEK

GODZ: 7:00

WTOREK

GODZ. 17:00

ŚRODA

GODZ. 7:00

CZWARTEK

GODZ. 17:00

PIĄTEK

GODZ. 7:00

Chechelski Jakub

Glenc Kamil

Kołek Jakub

Szulc Karol

Bajer Mateusz

Dankowiak Błażej

Golus Bartek

Kolorz Michał

Darocha Dominik

Kalisz Bartosz

Franiczek Adam

Jęczmionka Mateusz

Lenard Artur

Kalisz Kacper

Rączka Dominik

Krzyżok Gabryś

Lenard Szymon

Szuba Kamil

Glenc Kamil

Bajer Sebastian

Palenga Mateusz

Szulc Oliwer

Kołek Maksymilian

Kampka Mateusz

Proksz Łukasz

Napiórkowski Dawid

Szyra Igor

Porwoł Jakub

Bugla Sajmon

 

GODZ 16.30:

Siedlarz Bartosz i Piotr

 

STARSI MINISTRANCI

 

07:30

SUMA NIEDZIELNA

15:30 LUB CHRZEST I ROCZKI

Józef Tomanek

 Kamil Adamczyk

 Aleksander Musioł

 Krzysztof Golli

Mateusz Burek

Mateusz Pytlik

 Łukasz Kolorz

Błażej Jęczmionka

 

Mateusz Kolorz

Marcin Halfar

 

Mateusz Tomanek

Kamil Seget

 

 Piotr Parma

 

 

Wojtek Klimek

 

 


Zdjęcia

NOWE KONFESJONAŁY

NIEDZIELA PALMOWA 2020

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
159 0.16405987739563