W NIEDZIELĘ I UROCZYSTOŚCI: 

Sobota: 15.00 ( Grabówka ), 17.00,

Niedziela: 7.00, 10.00, 15.30 ( II  niedziela miesiąca - chrzty - 15.00 )

W DNI POWSZEDNIE:
Godz.: Poniedziałek, Środa, Piątek - 7.00,  

Wtorek, Czwartek - 17.00

SPOWIEDŹ:
Poniedziałek-Piątek
- 30 min przed Mszą Św.
Sobota - 16.00-17.00
Niedziela i Święta - 6.30 - 7.00

Kancelaria Parafialna jest czynna przez pół godziny po każdej Mszy św.

W środę, w sobotę i niedzielę kancelaria nie przyjmuje.

1. SPRAWY POGRZEBU,  WEZWANIE  DO  CHOREGO - o każdej porze

2. WSZELKIE DOKU­MENTY KANCELARYJNE ZAŁATWIAMY OSOBIŚCIE.  

3. SPISANIE  PROTOKOŁU  PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO - termin i godzina do ustalenia z kapłanem 

 

 

Adres:
ul. Pogrzebieńska 2
44-360 Lubomia
tel. 32 451 62 11 ,

e-mail:

Numer konta:
18 8469 0009 0012 5224 2000 0001 dopisek : darowizna na cele kultu religijnego

5 marca 2022

KS. JACEK KOCUR ZE LWOWA cz.2

Szczęść Boże !!!

Każdy dzień jest inny. Co drugi dzień jest ciężko psychicznie. Właśnie dziś mam taki dzień. To wszystko dzieje się daleko od nas ale poczucie zagrożenia jest ogromne., przyszłość przed nami zakryta. We Lwowie działają sklepy, wczoraj tankowałem do pełna. Działa internet i telefony. W Popielec było wiele osób na Mszach św. Nawet trochę dzieci ( zdjęcia na mojej stronie na fb, rkc.lviv.sw.michala).  Przychodzą ludzie do spowiedzi, przed wczoraj przyszła matka bym ją pobłogosławił przed porodem.

Przyjmujemy uchodźców, zwykle ba jedną noc, w drodze do Polski-gdzie oni się wszyscy pomieszczą. Gruzinka, Amerykanin, wczoraj dzieci muzułmańskie z mamami( ale mamy nie mogły się fotografować). Dziś piękne dziewczyny z ….Mariupola z dziećmi. Wyjechały ostatnim pociągiem z oblężonego miasta. Ich bliscy walczą. One wiele widziały ale się śmieją i są pełne optymizmu. Tacy ludzie budują A jest ich tak wielu. Nawet w oblężonej stolicy. To niesamowite.

Nasza była organistka, jak mi doniesiono, dziś przybywa w szpitalu w ….Kijowie. Robili dziś operację jej nowonarodzonemu dziecku. A więc Kijów żyje. Właśnie kolega pallotyn nadawał modlitwę w radio. Mówił, że życie tam toczy w miarę normalnie. Nie mogę sobie tego wyobrazić.

Z drugiej strony wielu ludzi zostaje we Lwowie albo pojechali na okoliczne wioski. Dziś był pierwszy dzień bez alarmu. Zresztą ostatnio ludzie przywykli i nikt już pod nasz kościół nie przychodził się schronić.

Dziękuję Wam za modlitwę i o nią proszę, dziękuję za  pomoc Ukrainie!

Z Bogiem!!!

Jacek Kocur


Zdjęcia

BOŻE CIAŁO 2021

LUBOMIA TROCHĘ LAT WSTECZ

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
169 0.065919876098633