Zachęcamy do skorzystania z wielkopostnej propozycji dla rodzin i katechetów. Na stronie Holyweek co tydzień będą pojawiały się materiały do wykorzystania m. in. podczas lekcji religii w odniesieniu do niedzielnej Ewangelii.
wejdź na stronę: holyweek.pl
Szczególnie pomocna będzie sekcja "Śladami Jezusa" (co tydzień 30 minutowy konspekt zajęć, kilkuminutowy filmik z pacynkami, wywiady z dziećmi, zagadka na genially); "Księga Tradycji" - materiały dotyczące Wielkiego Postu (rozważania Drogi Krzyżowej, metrowa kolorowanka).
UWAGA! Jest też cotygodniowy mini konkurs, gdzie katecheci mogą podzielić się pracą z uczniami na lekcjach wysyłając ich efekt na maila rekolekcje@holyweek.pl. Co tydzień będą wybierane najciekawsze prace i będą nagradzane. Serdecznie zapraszam. Projekt właśnie ruszył - póki co na stronie znajdują się informacje co i jak. Od soboty będą pierwsze ważniejsze materiały. A tutaj jest fanpage: https://www.facebook.com/Holyweek-Rodzinne-Rekolekcje-109982644097396
ŻRODŁO:https://www.archidiecezjakatowicka.pl