Od 25 maja  wznawiamy przyjmowanie w kancelarii parafialnej o określonych porach:

środa: 8:00 – 9,00;

czwartek: PO WIERCZORNEJ MSZY ŚW.

Jednak apelujemy, by zgłaszać się osobiście jedynie w sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki.

25 czerwca 2020

DUCHOWA - XXXII PIELGRZYMKA

XXXII Pielgrzymka - Duchowa
Lubomia – Jasna Góra
27- 31 lipiec 2020r.

„Musicie być mocni mocą wiary!”

Poniedziałek

Godzina  7.00 -   Msza Św. na rozpoczęcie Duchowej Pielgrzymki ( wspólny śpiew piosenek pielgrzymkowych przed                                       Obrazem MB Częstochowskiej – Królowej Korony Polskiej )

Godzina  20.00 -  Wieczór modlitewny – rozpoczęcie modlitwą w kościele parafialnym i przejście do kaplicy na Grabówce                                pw. M.B. Częstochowskiej.

Godzina  19.30 - Msza św. z konferencją w kościele parafialnym
                             Modlitwy i wspólny śpiew

Godzina  19.30 - Msza św. z konferencją w kościele parafialnym
                             Nabożeństwo uwielbienia Krzyża Świętego i uczczenia 5 Ran Chrystusa

Godzina  19.30 - Msza św. z konferencją  w kościele parafialnym
                             Modlitwy i wspólny śpiew

Apel Jasnogórski

Piątek - DUCHOWY  DZIEŃ  LUBOMSKI  NA JASNEJ GÓRZE

Godzina  9.30 - Msza Św. w  Kaplicy Cudownego Obrazu w  intencji wszystkich pielgrzymów Pielgrzymki Duchowej

Godzina 9.30 - Msza Św. w  kościele parafialnym w Lubomi w intencji Parafian

Godzina 18.00 - Różaniec przy kaplicy MB Częstochowskiej na Grabówce.
                            Przejście do kościoła parafialnego w Lubomi – z kwiatami dla Matki Bożej.
                            Zakończenie Duchowego Pielgrzymowania.

TRASA: PONIEDZIAŁEK  - z Kościoła ul. Korfantego do skrzyżowania z ul. Nepomucena, następnie ul. Nepomucena do skrzyżowania z ul. Polną [ przy kapliczce ], skolei ul. Polną do Epitafium św. Stanisława i dalej do skrzyżowania z ul. Raciborską, następnie ul. Bordynowską do Kaplicy )

TRASA: PIĄTEK - z kaplicy ul. Bordynowską do skrzyżowania z ul. Raciborską, następnie w stronę Epitafium św. Stanisława, przez ul. Polną do skrzyżowania z ul. Nepomucena [ przy kapliczce ], dalej ul. Nepomucena do skrzyżowania z ul. Korfantego i ul. Korfantego do Kościoła ).

OCZYWIŚCIE MOŻNA TEŻ DOTRZEĆ NA MIEJSCE WŁASNYM TRANSPORTEM.

NOWE KONFESJONAŁY

NIEDZIELA PALMOWA 2020