Sobota: 15.00 ( Grabówka ), 17.00, Niedziela: 7.00, 10.00, 15.30

Kancelaria Parafialna jest czynna przez pół godziny po każdej Mszy św.

W środę, w sobotę i niedzielę kancelaria nie przyjmuje.

1. SPRAWY POGRZEBU,  WEZWANIE  DO  CHOREGO - o każdej porze

2. WSZELKIE DOKU­MENTY KANCELARYJNE ZAŁATWIAMY OSOBIŚCIE.

3. SPISANIE  PROTOKOŁU  PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO - termin i godzina do ustalenia z kapłanem

1 grudnia 2018

Żywy Różaniec - WRZESIEŃ

Intencje Żywego Różańca na rok 2021

Bardzo istotną sprawą jest to, że wszyscy członkowie Żywego Różańca  modlą się w tej samej intencji.

Dlatego w łączności z całym Kościołem Żywy Różaniec podejmuje jako główną intencję swoich modlitw intencje polecane przez papieża dla Apostolstwa Modlitwy, czyli Papieską Intencję Ogólną i Papieską Intencję Ewangelizacyjną.

Dodatkowo swoimi modlitwami wspiera duchowo wspólnotę parafialną podejmując intencje parafialne.

Papieska Intencja Ogólna:

• Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Intencje parafialne:

• O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego oraz zdrowie i siły dla ks. Proboszcza  oraz o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.(Intencja stała).
  • O pokój na świecie i opiekę Matki Boskiej nad naszą Ojczyzną. (Intencja stała).
  • O błogosławieństwo Boże dla dzieci, młodzieży, katechetów, nauczycieli, opiekunów rozpoczynających nowy rok szkolny.
  • Za rodziny rozbite i przeżywające trudności - o zgodę, miłość i jedność.
  • O powrót do normalności
  • O ustanie epidemii