W NIEDZIELĘ I UROCZYSTOŚCI:
Godz.: Sobota: 17.00, Niedziela: 7.30, 8.45 (Grabówka), 10.00, 15.30

W DNI POWSZEDNIE:
Godz.: Poniedziałek, Środa, Piątek - 7.00,
            Wtorek, Czwartek - 17.00

SPOWIEDŹ:
Poniedziałek-Piątek
- 30 min przed Mszą Św.
Sobota - 16.00-17.00
Niedziela i Święta - 7.00-7.30 

Od Poniedziałku do Piątku: przez 30 min po Mszy Św.

Adres:
ul. Pogrzebieńska 2
44-360 Lubomia
tel. 32 451 62 11

e-mail:

Numer konta:
18 8469 0009 0012 5224 2000 0001 dopisek : darowizna na cele kultu religijnego

6 stycznia 2018

Nasza misjonarka Kasia

W ramach archidiecezjalnej akcji "adopcji misjonarza" nasza parafia wspiera świecką misjonarkę komboniankę Katarzynę Tomaszewską z Mozambiku.  Nasza pomoc polega na opiece modlitewnej i materialnej jej osoby i pracy misyjnej. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli materialnie tą akcję podczas niedzielnej zbiórki.

Poniżej kilka słów o sobie od Kasi oraz kontak mailowy. 

 

Katarzyna Tomaszewska (ŚMK)

Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że gdyby ktoś jeszcze kilka lat temu powiedział mi, że moim powołaniem będą misje roześmiałabym się tylko, ale widać, Pan Bóg ma inny plan. Misjonarzy Kombonianów poznałam podczas animacji misyjnej w mojej parafii. Wówczas formowałam się z przyjaciółmi w Ruchu Światło-Życie, dlatego zaciekawieni opowieściami ojca zaprosiliśmy go na nasze spotkanie oazy. Myślałam, że moje spotkanie z Kombonianami na tym się zakończy, jednak moja siostra postanowiła pojechać na rekolekcje misyjne, z których miałam ją odebrać. Wtedy jeden z ojców zaprosił mnie na rekolekcje dla studentów. I jakoś tak powoli świat misji coraz bardziej mnie wciągał. Zaczęłam jeździć na rekolekcje studenckie, spotkania Świeckich Misjonarzy Kombonianów, wstąpiłam do Ruchu TUCUM, uczestniczyłam w doświadczeniu misyjnym w Kenii, a obecnie przygotowuje się, jako Świecka Misjonarka Kombonianka Archidiecezji Katowickiej, do swojej pierwszej misji w Mozambiku.

katarzyna.hanna.tomaszewska@gmail.com

ks. Piotr


Zdjęcia

11 listopada 2018

groby księży

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
157 0.3944411277771